Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

W dniu 10 kwietnia o godz 18:58 zostajemy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie do zderzenia samochodu...

Święta Wielkanocne 2018

Święta Wielkanocne 2018

Tradycją jest czynny udział strażaków z naszej jednostki w Świętach Wielkanocnych. Nasi strażacy licznie,...

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

W dniu 17 lutego w Domu Strażaka w Konieczkowej odbyło się zebranie sprawozdawcze naszej jednostki za rok...

Gwoźnica Dolna: Pożar budynku gospodarczego

 

 

W dniu 01.12.2012 o godz. 11:17 zostaliśmy zadysponowani przez CPR w Strzyżowie do zdarzenia w miejscowości Gwoźnica Dolna (przysiółek Kąty Luteckie). Do zdarzenia wyjeżdżamy w sile dwóch zastępów (Iveco 567 - 89, Star GBA 567 - 55). Na miejsce jako pierwszy dojeżdza zastęp  Iveco 567-89, w trakcie rozpoznania okazało się, że pożar obejmuje budynek gospodarczy, poinformowano CPR w Strzyżowie i poproszono o odcięcie prądu. Sprawdzono budynek mieszkalny obok,  aby ewakuować osoby postronne z zagrożonego pożarem budynku.

W trakcie działań po odłączeniu zasilania przystąpiono do działań gaśniczych w obronie powyższego drewnianego budynku mieszkalnego, gdyż znajdował się on kilka metrów od objętej pożarem stodoły.  Po chwili dojeżdża drugi zastęp Star GBA 567 – 55 który rozwija linie główną oraz dwie roty i przystępuje do gaszenia płonącej stodoły.

W dalszej kolejności na miejsce zdarzenia dojeżdżają jednostki z OSP Niebylec, JRG Strzyżów, OSP Gwoźnica Górna, OSP Jawornik Niebylecki, OSP Blizianka. Po opanowaniu pożaru dalsze działania polegały na rozbiórce pozostałych elementów dachu, dogaszeniu słomy.

 

 

gallery1 gallery1 gallery1

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 22.04.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu

Facebook