Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

W dniu 10 kwietnia o godz 18:58 zostajemy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie do zderzenia samochodu...

Święta Wielkanocne 2018

Święta Wielkanocne 2018

Tradycją jest czynny udział strażaków z naszej jednostki w Świętach Wielkanocnych. Nasi strażacy licznie,...

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

W dniu 17 lutego w Domu Strażaka w Konieczkowej odbyło się zebranie sprawozdawcze naszej jednostki za rok...

Kąty Luteckie: zagrożona stodoła

 

Tuż po północy, 11 grudnia ponownie jesteśmy dysponowani. Tym razem do miejscowości Kąty Luteckie, gdzie silny wiatr powoduje iskrzenie na napowietrznych liniach energetycznych zagrażając pobliskiej stodole. Do zdarzenia wyrusza GBA Star w pięcioosobowej obsadzie. W trakcie dojazdu do miejsca zdarzenia natrafiamy na kolejne drzewo, które blokuje drogę od strony Podlasu na Kąty. Po usunięciu drzewa podejmujemy próbę dojazdu do miejsca dysponowania. Dojazd był bardzo utrudniony, gdyż droga była zaśnieżona a pod warstwą śniegu znajdował się lód. Mimo włączenia napędu 4x4 i blokady tylnego mostu w pewnym momencie GBA zatrzymał się w połowie stromego podjazdu w lesie. Na szczęście po chwili grozy auto dalej zaczęło powoli jechać na sam szczyt podjazdu. Po dojechaniu na miejsce i wykonaniu rozpoznania dotarli na miejsce energetycy, którzy odpięli zasilanie na Kątach. Po spisaniu dokumentacji i zgłoszeniu SK KP w Strzyżowie informacji o zakończeniu działań - uszkodzeniu uległa stacyjka w GBA co uniemożliwiało powrót do remizy. Po usunięciu usterki wróciliśmy do koszar o godz 3:30.

 

Na miejscu działały:

569[R]51 - OSP KSRG Konieczkowa - GBA 2,5/16 Star 244

 

 

 

gallery1   

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 22.04.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu

Facebook