Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

W dniu 10 kwietnia o godz 18:58 zostajemy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie do zderzenia samochodu...

Święta Wielkanocne 2018

Święta Wielkanocne 2018

Tradycją jest czynny udział strażaków z naszej jednostki w Świętach Wielkanocnych. Nasi strażacy licznie,...

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

W dniu 17 lutego w Domu Strażaka w Konieczkowej odbyło się zebranie sprawozdawcze naszej jednostki za rok...

Dzień Dziecka 2013

 

Druhowie z OSP Konieczkowa po raz kolejny gościli w swojej remizie najmłodszych uczniów Zespołu Szkół w Konieczkowej. Mimo nienajlepszej pogody dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej z wielką radością odwiedzili pobliską strażnicę. Uroczystego przywitania dokonał druh Stanisław Daszykowski a następnie opowiedział kilka słów na temat naszej działalności i pracy społecznej strażaka. Główną atrakcją dla dzieciaków był oczywiście pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego, używanego na co dzień podczas akcji. Druhowie opowiedzieli swoim gościom do czego służy poszczególny sprzęt oraz przedstawili jego działanie, po czym każdy z dzieci mógł sam sprawdzić jak pracuje się z ciężkim sprzętem jakim jest zestaw hydrauliczny czy też aparaty ochrony dróg oddechowych. Wizyta naszych najmłodszych uczniów zakończyła się wspólnym grilowaniem dzieci i strażaków. Opuszczając remize dzieci podarowały nam własnoręcznie wykonane laurki i kwiaty wraz z życzeniami wszystkiego najlepszego. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 22.04.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu

Facebook