Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

W dniu 10 kwietnia o godz 18:58 zostajemy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie do zderzenia samochodu...

Święta Wielkanocne 2018

Święta Wielkanocne 2018

Tradycją jest czynny udział strażaków z naszej jednostki w Świętach Wielkanocnych. Nasi strażacy licznie,...

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

W dniu 17 lutego w Domu Strażaka w Konieczkowej odbyło się zebranie sprawozdawcze naszej jednostki za rok...

Szkolenie I stopnia strażaków ochotników turnus 2

W dniach 12 - 14 czerwca 2003 r. podobnie jak miesiąc temu, Jednostka nasza uczestniczyła w szkoleniu I Stopnia Strażaków Ochotników. Szkolenie zostało zorganizowane na wielkim placu tuż przed hotelem MRONGOVIA zlokalizowanym nad wspaniałym jeziorem Czos. Poniższe zdjęcia obrazują zaangażowanie oraz wysiłek zawodników, którzy brali udział w szkoleniu rywalizując w różnego rodzaju konkurencjach.

Zwycięzcą igrzysk okazała się sekcja dowodzona przez Panią Dorotę G. W szkoleniu wzięło udział osiem dwudziestoosobowych sekcji. Zakres szkolenia obejmował osiem konkurencji, w których zawodnicy po raz pierwszy zetknęli się ze specjalistycznym sprzętem wykorzystywanym w różnego rodzaju akcjach ratowniczych prowadzonych podczas różnych zdarzeń losowych. Po ukończeniu szkolenia odbyły się prawdziwe igrzyska sportowo- pożarnicze, których celem było uhonorowanie najlepszej sekcji pożarników za osiągnięcia w szkoleniu oraz prawidłowe postępowanie podczas akcji ratowniczych.

Za dobre wyniki osiągnięte podczas szkolenia zwycięska sekcja została uroczyście wyróżniona wspaniałymi dyplomami nadanymi przez Komendanta Zgrupowania na Wielkim Balu Strażaka, który odbył się w hotelu Mrongovia.

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 22.04.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu

Facebook