Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

W dniu 10 kwietnia o godz 18:58 zostajemy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie do zderzenia samochodu...

Święta Wielkanocne 2018

Święta Wielkanocne 2018

Tradycją jest czynny udział strażaków z naszej jednostki w Świętach Wielkanocnych. Nasi strażacy licznie,...

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

W dniu 17 lutego w Domu Strażaka w Konieczkowej odbyło się zebranie sprawozdawcze naszej jednostki za rok...

Ostatnia droga naszego dh Zbigniewa Smeli

 

 

26 MAJA 2012r.  w wieku 59 lat zmarł

Dh Zbigniew Smela 

Długoletni czynny członek OSP Konieczkowa

od 1984 do 2010 pełnił funkcję w Komisji Rewizyjnej OSP w Konieczkowej

Za prace społeczną został odznaczony Brązowym, Srebrnym i Złotym

Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI

Dzisiaj, tj. 28. Maja 2012 r., pożegnaliśmy naszego druha Zbigniewa.

Uroczystość pożegnania rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Niebylcu, którą celebrował Ks. Prałat Stanisław Stęchły. Po zakończonej mszy kondukt żałobny przeszedł na cmentarz niebylecki, gdzie odprawiona została ostatnia część ceremonii pogrzebowej. W ostatniej drodze zmarłemu druhowi towarzyszyli strażacy naszej jednostki i strażacy ościennych jednostek z terenu gminy Niebylec wraz z pocztami sztandarowymi. Podczas opuszczania trumny do grobu zabrzmiały syreny z wozów bojowych OSP Konieczkowa.

Działalność w OSP rozpoczął w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, angażując się czynnie podczas budowy a później rozbudowy Domu Strażaka. Był również kierowcą razem wyjeżdżaliśmy do akcji gaśniczych, kiedy to nasza jednostka nie posiadała samochodu bojowego. Czynnie uczestniczył w każdej akcji ratowniczej wkładając dużo wysiłku w ratowaniu życia i mienia naszemu społeczeństwu. Był druhem z którego należało brać przykład godny do naśladowania przez młodszych kolegów. Od lat osiemdziesiątych był Członkiem Komisji Rewizyjnej w naszej jednostce przez okrągłe dwadzieścia siedem lat.

Dziś z wielkim bólem żegnamy naszego druha, brakować nam będzie Ciebie Zbyszku!, ale jesteśmy pewni, że Dobry Bóg powołał Ciebie do szczytniejszych celów i to właśnie z tego miejsca będziesz nam dalej pomagał.

Pogrążeni w smutku koledzy oraz druhowie OSP Konieczkowa.

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 22.04.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu

Facebook