Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

W dniu 10 kwietnia o godz 18:58 zostajemy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie do zderzenia samochodu...

Święta Wielkanocne 2018

Święta Wielkanocne 2018

Tradycją jest czynny udział strażaków z naszej jednostki w Świętach Wielkanocnych. Nasi strażacy licznie,...

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

W dniu 17 lutego w Domu Strażaka w Konieczkowej odbyło się zebranie sprawozdawcze naszej jednostki za rok...

Fundacja PKO BP sponsoruje zakup Deski ortopedycznej i elektrod do AED!

 

Z początkiem roku podjęto starania o pozyskanie środków na zakup sprzętu przeznaczonego do ratownictwa medycznego dla naszej jednostki. O pomoc zwróciliśmy się do wielu instytucji, firm, które wsparłyby nas w zakupie specjalistycznego sprzętu. Ze względu na wzrost wypadków komunikacyjnych, zagrożeń zdrowia i życia osób poszkodowanych na terenie gminy, konieczne jest posiadanie deski ortopedycznej, dzięki której moglibyśmy bezpiecznie i sprawnie ewakuować osoby poszkodowane.

Koszt deski Ferno Millennia z unieruchomieniem głowy i trzema pasami w całości sfinansowany dzięki Fundacji PKO Banku Polskiego, dodatkowo zostały nam ufundowane 2 sztuki elektrod do Defibrylatora AED Plus (Elektroda Pediatryczna oraz Elektroda AED Plus CPRD Padz).

 Mamy nadzieję, że w pierwszym kwartale 2013 roku zrealizujemy zakup defibrylatora AED Plus firmy Zoll, który w połączeniu z powyższymi elektrodami w razie nagłego zatrzymania krążenia i oddechu znacznie ułatwi i usprawni przeprowadzenei RKO do czasu przyjazdu służb medycznych.

 

Serdecznie dziękujemy Fundacji PKO BP za udzielone nam wsparcie finansowane, dzięki któremu wzbogaciliśmy się o profesjonalny sprzęt ratownictwa medycznego.


gallery1 gallery1 gallery1

 

 


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 22.04.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu

Facebook