Niedzica: Łukasz Brożek Mistrzem Polski

Niedzica: Łukasz Brożek Mistrzem Polski

W dniu 10 lutego w VI Ogólnopolskich Mistrzostwach Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie po...

Gwoźnica Dolna: Przygnieciony kierowca traktora

Gwoźnica Dolna: Przygnieciony kierowca traktora

W dniu 10 lutego o godz 12:56 zostajemy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie do wypadku traktora,...

Dh Mirek Liskowicz się żeni ;-)

 

Z przyjemnością informujemy iż w dniu 28 lipca nasz druh Mirek Liskowicz zmienił stan cywilny. W naszej jednostce bierze on czynnie udział w akcjach ratowniczo gaśniczych i pracach społecznych wykonywanych na rzecz naszej jednostki. W organizacji JOT pełni funkcje kierowcy. Uroczystość sakramentu małżeństwa Mirka Liskowicza i Anety Krupy odbyła się w dniu 28 lipca 2012 roku Mszą Św. w kościele parafialnym im. Św. Urszuli w Lubeni. Następnie zaproszeni goście wyruszyli do Domu Strażaka w Konieczkowej gdzie odbyła się uroczystość weselna. Po drodze a mianowicie w Niebylcu na młodą parę czekał już nasz wóz bojowy "IVECO" który eskortował cały orszak weselny do Domu Strażaka. Po do tarciu na miejesce, państwa młodych czekała miła niespodzianka. Otóżko nasi druhowie zorganizowali brame weselną. (Zwyczajem już jest w naszej OSP to, że organizujemy bramy strażackie naszym strażakom którzy najbardziej wyróżniają się w akcjach ratowniczych i organizowanych czynach społecznych). Następnie przyszedł czas na złożenie życzeń i kwiatów przez naczelnika OSP i jego zastępcy. Dla Mirka i Anety życzymy jeszcze raz dużo zdrowia i szczęścia na Nowej Drodze Życia.

 

Gdy Was Bóg na niebie zbliżył dziś do siebie,

niech przy Was zostanie Szczęście i kochanie.

Wśród kwiatów zieleni, I słońca płomieni.

Żyjcie długo i szczęśliwie, Nowozaślubieni.

 

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 10.02.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu

Facebook