Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

W dniu 10 kwietnia o godz 18:58 zostajemy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie do zderzenia samochodu...

Święta Wielkanocne 2018

Święta Wielkanocne 2018

Tradycją jest czynny udział strażaków z naszej jednostki w Świętach Wielkanocnych. Nasi strażacy licznie,...

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

W dniu 17 lutego w Domu Strażaka w Konieczkowej odbyło się zebranie sprawozdawcze naszej jednostki za rok...

Modernizacja zabudowy w samochodzie IVECO

 

Po pozyskaniu sprzętu do ratownictwa technicznego i deski ortopedycznej przyszła pora na zamontowanie powyższego sprzętu w samochodzie IVECO.  Najpierw musieliśmy „przemeblować” układ sprzętu umieszczonego w zabudowie i wybrać optymalne miejsce pod szufladę na sprzęt hydrauliczny. Następnie po opracowaniu projektu wysuwanej szuflady przyszedł czas na jej wykonanie. O pomoc poprosiliśmy dh-a Michała Leszczaka, który podjął się wykonania zabudowy. Po zakupieniu niezbędnego materiału, który był nam potrzebny do wykonania modernizacji przystąpiliśmy do pracy.

Pracowaliśmy niemal codziennie do późnych godzin wieczornych w warsztacie u dh-a Michała. Łatwo nie było gdyż konstrukcja była bardzo skomplikowana i w większości wymagała precyzyjnej „roboty”. Po około 3 tygodniach pracy udało sie nam osiągnąć nasz cel. Końcowy efekt można zobaczyć na zamieszczonych zdjęciach.

Serdeczne podziękowania składamy dla dh-a Michała Leszczaka, który poświęcił swój wolny czas dzięki czemu mamy idealne miejsce na deskę ortopedyczną, szyny Kramera oraz szufladę z ryglami pod hydraulikę na której znalazł się też inny przydatny sprzęt.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 22.04.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu

Facebook