Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

W dniu 10 kwietnia o godz 18:58 zostajemy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie do zderzenia samochodu...

Święta Wielkanocne 2018

Święta Wielkanocne 2018

Tradycją jest czynny udział strażaków z naszej jednostki w Świętach Wielkanocnych. Nasi strażacy licznie,...

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

W dniu 17 lutego w Domu Strażaka w Konieczkowej odbyło się zebranie sprawozdawcze naszej jednostki za rok...

Zebranie sprawozdawcze OSP za rok 2013

 

W dniu 22 lutego 2014 roku o godzinie 17:00 w naszej remizie odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za 2013 rok. Otwarcia zebrania i powitania zaproszonych gości dokonał dh. Prezes Marek Pakla, który zarazem przedstawił porządek zebrania. Następnie minutą ciszy uczczono pamięć strażaków, którzy odeszli na wieczną wartę. W dalszej kolejności wybrano przewodniczącego zebrania, którym został dh. Edward Wolanin. Prezes OSP odczytał sprawozdanie opisowe, natomiast naczelnik przedstawił sprawozdanie finansowe i sprawozdanie z działalności za rok 2013. Zapoznając także wszystkich druhów z planem działalności na rok 2014. Sprawozdanie komisji rewizyjnej odczytał jej przewodniczący dh. Władysław Szpiech. Po przedstawieniu sprawozdań zarządu i komisji rewizyjnej druhowie przystąpili do głosowania, udzielając zarządowi absolutorium na kolejny rok. Punktem kończącym zebranie były wolne wnioski i dyskusje. Głos zabrali zaproszeni goście: Wójt gminy Niebylec a zarazem wiceprezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP Zbigniew Korab, przedstawiciel PSP w Strzyżowie Kpt. Damian Łojek, przewodnicząca KGW w Konieczkowej Pani Zofia Dziugan, sołtys naszej wsi a zarazem dh OSP Tadeusz Stanisławczyk, Komendant gminny dh. Stanisław Daszykowski oraz właściciel szkoły nauki jazdy "ZRYW” pan Bolesław Skowron z Rzeszowa, który na ręce prezesa OSP złożył pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za dotychczasową współpracę.

Po zakończeniu zebrania odbył się skromny poczęstunek i zabawa taneczna dla wszystkich druhów OSP Konieczkowa oraz zaproszonych gości.

 

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 22.04.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu

Facebook