Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

Konieczkowa: Zderzenie samochodu z motocyklem

W dniu 10 kwietnia o godz 18:58 zostajemy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie do zderzenia samochodu...

Święta Wielkanocne 2018

Święta Wielkanocne 2018

Tradycją jest czynny udział strażaków z naszej jednostki w Świętach Wielkanocnych. Nasi strażacy licznie,...

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

Zebranie sprawozdawcze OSP Konieczkowa

W dniu 17 lutego w Domu Strażaka w Konieczkowej odbyło się zebranie sprawozdawcze naszej jednostki za rok...

Wyniki konkursu na najlepszą stronę OSP

 

Data 16 grudnia 2004 roku zapisze się w kartach historii jednotki OSP Konieczkowa oraz głęboko zapadnie w pamięci jej druhom, gdyż właśnie w tym dniu Portal Ochotniczej Straży Pożarnej w Konieczkowej w konkursie na "Najlepszą Stronę Ochotniczej Straży Pożarnej w Polsce"  zdobył bardzo wysokie 3 MIEJSCE!!!, miejsce 2 zajęła strona OSP Olszowice www.strazak.com, a pierwsze miejsce strona OSP Karsin www.ospkarsin.prv.pl


Strona Ochotniczej Straży Pożarnej w Konieczkowej po raz pierwszy zaistniała w sieci w dniu 7 kwietnia 2001 roku. Od samego początku jej istnienia pracę nad nią rozpoczął druh Marek Pakla, który ucząc się krok po kroku języka HTML, później PHP doprowadził tą witrynę do stanu, jaką widzimy obecnie. Tutaj pragnę podziękować swoim rodzicom oraz bratu za wyrozumiałość, gdyż znaczą część swojego czasu spędzam przed komputerem zajmując się właśnie stroną www OSP Konieczkowa. Dziękuję również druhom z mojej jednostki za cenne wskazówki, które pomogły mi rozbudować tą stronę w ten a nie inny sposób. Oczywiście, strona nie byłaby tak obficie bogata w materiały bez pomocy wielu osób, którym chcę podziękować za ich czas oraz wysiłek jaki włożyli podczas poszukiwania danych umieszczonych na stronie.

Gratulacje wygranym, oraz wszystkim jednostkom, które wzięły udział w konkursie. Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP poprzez takie konkursy kreuje wizerunek jednostek OSP oraz zachęca do tworzenia ciekawych stron OSP.

Na zakończenie pragnę dodać, że nie spoczniemy na laurach, lecz  zabierzemy się do dalszego prowadzenia Portalu o OSP Konieczkowa.

Wesołch Świąt
druh Marek


b_150_100_16777215_00_images_stories_inne_strona04.jpg


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 22.04.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu

Facebook